Reiki

ReikiSystém Reiki je známá metoda přírodního léčení, původem z Japonska. Jejím hlavním nástrojem je předávání léčivé energie pomocí přikládání rukou. Ošetření je velice příjemné a nabíjející.

Vnímám Reiki jako určitou „energetickou injekci“ pro tělo a duši klienta, nastartují se samoléčebné procesy v těle a člověk se po terapii dokáže postupně vypořádat s různými chronickými problémy fyzického i psychického rázu, nedostatkem energie, stresem a podobně.

Účinek terapie pomocí Reiki se neprojevuje pouze na fyzické úrovni, ale často má také psychickou odezvu – dochází k hluboké relaxaci, můžou se také odkrýt potlačované emoce či jiné bloky, které mohou být příčinou fyzických problémů. Pomocí Reiki se dají tyto problémy postupně odstranit a dodat člověku energii potřebnou k uzdravení. Důležitá je zde práce na sobě, kterou Reiki podporuje.

Léčení pomocí Reiki je svým přístupem v něčem podobné s formou kraniosakrální terapie kterou praktikuji, proto tyto dvě metody často kombinuji.

Jsem léčitelem a učitelem 4. stupně systému Usui Ryoho Reiki. Nabízím komplexní ošetření pomocí Reiki samostatně, nebo v kombinaci s dalšími technikami. Pořádám také kurzy Reiki pro širokou veřejnost.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s